T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BİTLİS / ADİLCEVAZ - TOKİ Şehit Yusuf Sayan İlkokulu

TOKİ Şehit Yusuf Sayan İlkokulu

Telefon
4343112442
Belgegeçer
0
WEB
http://tokisehityusufsayanio.meb.k12.tr
Adres
Alacaatlı Mah.Toki Konutları Arkası Adilcevaz
Vizyon
EĞİTİM ÖĞRETİM FAALİYETLERİYLE TOPLUMUN SOSYAL, KÜLTÜREL VE EKONOMİK GELİŞİMİNE KATKIDA BULUNACAK AYDIN VE ÜSTÜN NİTELİKLİ BİREYLER YETİŞTİRMEKTİR
Misyon
NİTELİKLİ EĞİTİM ÖĞRETİM FAALİYETLERİYLE İLERİ DÜZEYDE SAYGIN VE KALİTELİ BİR KURUM OLABİLMEKTİR
Başarılar
2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Öğrenci Başarıları 1-4/A sınıfı öğrencilerinden Hasan SUBAŞI 10 Kasım Atatürk´ü Anma Günü ilçe geneli resim yarışmasında 3.oldu 2-3/B Sınıfı öğrencilerinden Oğuzhan YALÇIN Çanakkale Şehitlerini Anma Günü İlçe geneli resim yarışmasında 1.oldu. 3-3/B Sınıfı öğrencilerinden Selin KAPICI 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İlçe geneli resim yarışmasında 1.oldu. 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Öğrenci Başarıları 1-Zehra Cemre TIRPANCI 29Ekim Cumhuriyet Bayramı İlçe geneli resim yarışması 2.si oldu 2-Rahmi Efe DURSUN 10 Kasım Atatürk ü anma Günü İlçe geneli resim yarışması 4.sü oldu 3-Zehra Cemre TIRPANCI 24Kasım Öğretmenler Günü İlçe geneli resim yarışması 2.si oldu 4-Mete Taha KAÇAN Satarnç Turnuvasına 7/9 yaş grubunda Bitlis il 3.sü oldu. 5-Eylül Sıla BOZ 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü İlçe geneli resim yarışması 2.si oldu. 6-Mervenur YÜZER Polis Haftası ilçe geneli resim yarışması 3.sü oldu. 7-Selin KAPUCI 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ilçe geneli resim yarışması 1.si oldu. 8-Seda ALTAŞ 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sandalye yarışması 2.si oldu., 2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ BAŞARILARI 1-Betül ALTAY 10 Kasım Atatürk´ü Anma Günü resim yarışması ilçe 2.si oldu 2-Enes DAĞINIK 12 Mart İstiklal Marşı kabulü resim yarışması ilçe 1. si oldu 3-Kader ARLİ 18 Mart Çanakkale Şehitleri´ni Anama Günü resim yarışması mansiyon ödülü aldı. 4-Rıdvan TUNALI Polis Haftası ilçe geneli resim yarışması 1.si oldu 5.Muhammed Talha DUK Kızılay Haftası İl geneli resim yarışması 2.si oldu 2016-2017 ÖĞRENCİ BAŞARILARI 1-4/B sınıfı öğrecnilerimizden Ümmügülsüm ERBAŞ 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resim yarışması ilçe 3.sü oldu 2-3/C sınıfı öğrencilerimizden Asemin Naz KÜSER 12 Mart İstiklal Marşı ´nın kabulü ilçe geneli resim yarışması 1.si oldu 3-2/B sınıfı öğrencilerimizden Asude ARSAN 18 Mart Çanakkale Şehitlerini anma günü ilçe geneli resim yarışmasında 2.oldu 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 1-Sudenaz ELÇELİK 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ilçe geneli resim yarışması 2.si oldu 2-İdris Taha BEŞKARDEŞ 10 Kasım Atatürk´ü Anma Haftası ilçe geneli resim yarışması 1.si oldu 3-Aysude ARSLAN 24 Kasım Öğretmenler Günü İlçe geneli resim yarışması 1.si oldu 4-Aysude ARSLAN 23 Nisan Ulusal Eğemenlik Çocuk Bayramı şiir yarışması 2.si oldu 5-Aysude ARSLAN UFKA YOLCULUK DERNEĞİ il geneli siyer yarışması ilçe ve il 1.si oldu 6-Emine Emre KAYA SİYER yarışması ilçe 1.si oldu
Öğretmen :14
Rehber Öğretmen :0
Öğrenci :265
Derslik :12
Müzik Sınıfı :0
Resim Sınıfı :0
BT Sınıfı :2
Misafirhane :0
Kütüphane :1
Fen Labaratuarı :2
Hazırlık Sınıfı :0
Konferans Salonu :0
Atölye-İşlik :2
Spor Salonu :1
Öğretim Şekli :Normal
Yemekhane :0
Kantin :0
Revir:0
Bahçe :0
Saatler
08:30 başlama 15:20 bitiş
Isınma
Kaloriferli
Bağlantı
ADSL (1 Mbit)
Yabancı Dil
Lojman
0 - yok
Ulaşım
Şehir içi dolmuş
Servis Bilgisi
Yerleşim Yeri
İlçemizle ilgili daha çok bilgi edinmek için http://www.adilcevaz13.com/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
İl/İlçe Merkezine Uzaklık
Okulumuz İlçe Merkezinde bulunmaktadır.İlçemizin İl Merkezine uzaklığı 84 km dir
Kontenjan Bilgileri
0
Taban-Tavan Puan Bilgileri
0
Okulun TYT/AYT Başarı Durumu
0
YKS'de Öğrenci Yerleştirme Yüzdesi
0
Sportif Etkinlikler
Satranç Müsabakaları
Bilimsel Etkinlikler
Tübitak Bilim Fuarı
Proje Çalışmaları
Kitabını Oku Fotoğrafını As Okuma Projesi
Yazdır